TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 16.5.2004 Karel, Report

Trancová megaparty s Paul van Dykem je za námi a tak nezbývá než si shrnout, jaké to celé nakonec dopadlo. Celou party velmi živě diskutujete ve fóru, což je jen dobře a jak je vidět, party se vám hodně líbila. Já přidávám fotky od Balvana, dále krátké video vystihující atmosféru (opět od Balvana) a první čtenářský (a hodně osobitý, takže toleranci prosím) report, který poslal návštěvník našich stránek Ludweek. Hlavní report od Zooropy a Žiletky bude zveřejněn zítra. Takže hurá na to, užijte si první dávku zhodnocení trancové party s Paul van Dykem.

Report od Ludweeka - Jakmile sem se dozvěděl, že Paul van Dyk bude hrat v čechách, ihned sem se začal shánět po lístku. Zlevněnej sem nesehnal, páč se prodával před vejplatou, takže sem stihnul až ten za 444,- korun českých, ale proč bych za takovou akci nedal tolik peněz :o) Když sem svejm kámošům řikal že jedu na Paula, jejich reakce byla k přirovnání z filmu South park - asses of fire když Cartmen řekne: "I saw the Terrence and Phillip movie, who wants to touch me?" :o) Přemejšleli sme jak pojedeme, no nakonec to vyhrál vlak takže sem vzal svoje nejlepší hadry a klasickou bílou kšiltovku. Jeli jsme z Ústí nad Labem jenom do Kralup už v 15:10 a kde nás vyzved kámoš našeho kámoše, odvez nás k sobě domu a cestou jsme zvládli dva rumy s kolou aby nám bylo líp :o) U něj doma nám nabíd kvasnicový pivo (i když já teďka piwko nepiju páč hubnu) tak sem ho z chutí vysrmák no a jelo se do práglu. V autě nám pustil starší set Dyka, takže sme si všichni notovali už v autě a byli natěšený jak mylý kluci.

Po příjezdu a zaparkovaní náš člen výpravy zjistil že lístek nechal v Kralupech, no takže skupina A tj. já Míla a Losos jsme šli do hospůdky Na Kovárně v zatáčce mezi nádražím Holešovice a T-Mobile arénou a skupina B tj. Slippy a e jeho kámoš jeli pro lupen zpátky do Kralup. Světe div se, čekal sem že hospody kolem budou pekně praskat ve švech, ale opak byl pravdou. Aby toho nebylo málo, potkali sme v hospodě jednoho ústečáka tak si sednul k nám a kecali jsme. Hladovej sem ani nebyl ale když sem viděl jak se ostatní futrujou tak sem to nevydržel a dal sem si smažáka a potom i palačinky (proč taky ne když se jede na PVD) :o) Takže hospoda byla zhruba za tři kilka no a po osmý se šlo na to :o) Připojil se k nám ještě Lososův bratr takže nás šlo šest. Ač sem čekal ze pudem až na van Dyka šlo se už na osmou. Posilněni alkoholem jsme si stoupli do fronty kde nás "rádoby" prohledala ochranka, no řeknu vám, prones bych dovnitř snad i slona jakej měli nezájem, no nic. Musim říct, že při příchodu sem byl fakt ohromenej, velká stage, byla dobře umístěna na dýlku T-mobile arény, takže bylo všechno dobře vidět. Nikdy předtim sem na tomhle zimáku nebyl a moc se mi líbil, už snad jen pro to že jsem celej život hrál hokej. Když jsme dorazili šel sem si pro vínko, cena 30 korun českých si myslim byla tak akorát takže sem si začal chodit pro vínka pravidělně (nakonec jsem si koupil celou flašku abych pořád nemusel chodit skrz ty lidi jinak pulitr bonaquy byl za třicet - trošku moc ale neva) no a koupil sem si dokonce i dva malý light-sticky a dal sem si jeden pod kšiltovku vypadal sem jak Jirka Korn :o)

Hrál akorát Dj Micronaut kterej celou akci začal. Dával tam celkem solidní tracky, moc se mi to líbilo, bylo ale vidět že je to prostě předskokan, lidi se akorát scházeli, nikdo netancoval, všichni spíš vyčkávali co bude a co nebude. Chytli sme celkem solidního fleka, kousek v pravo od stage, ale bylo vidět jak se časem lidi derou dopředu takže sme se začali odsouvat dozadu, ač neradi. Po něm nastouili pokud se nemýlím Stereophonic Experience, ačkoli neměli napsaný že hrajou ze čtyř gramců jako Loutka a Tráva, fakt docela váleli, vypadalo to že hrajou na střídačku, kontakt s lidma byl myslim na úrovni, bavili se u toho, dobrý to bylo no a pomalu se začínali rozsvicet světla, zatím spíš jen PARky, otočný hlavice a stroba byli zatím vklidu, aby taky ne když to nejlepší mělo teprv přijít :o) Po nich nastoupili již zmiňovaný Loutka s Trávou, ani jednoho nemusim, co sem slyšel jejich sety, není to prostě můj styl, no ale nebylo to zas tak nejhorší, myslim že si byli vědomi že hrajou před Dykem že budou svoji produkci trošku uzpůsobit, Loutka možná až zbytečně skrečoval, a to protáčení desky, dejme tomu jednou dvakrat za hraní, ale dělal to možná až moc často, tohle můžu dělat tak já když se u toho nudim. Po chvíli se otočili na gramcích a já už netrpělivě koukal na hodinky. Celou dobu sme tak ňák pařili, pohupovali se a různý takový věcičky ale pořád sem musel šetřit energii na Páju Djaků :o) Po nich nastoupil Burian, některý jeho sety sou celkem dobrý, některý nemusim tak sem byl zvědavej co předvede. Jednim slovem - překvapil. Takový věci co tam dával sem od něj fakt nečekal, bavil lidi, pořád skákal jak na trampolíně, myslim si že předved celkem slušnej set. Atmosféra se začala pěkně rozjíždět, když sem kouknul za sebe, všude hafo lidiček, i tribuna byla plná! Kámoši nekámoši, začal sem se probíjet dopředu abych z toho něco měl, světe div se, probyl sem se až do čtvrtý řady! :o)

Když se viděl Paula.... Začal sem neuvěřitelně křičet! I když to asi slyšet moc nebylo mno nic. Začali se rozhejbávat otočný hlavice, pracovat stroba, no a Pája začal hrát. Začal trošku tvrdě, je jasný že nebude hrát rádiovky, ale možná bych řek že lidi i já čekali spíš takovou klasiku. Neřikám že to byla uplná tvrďárna, ale bylo to trocha tvrdší. Potěšil mě starym flákem ze Seven ways, tak sem čekal že taky podá For an angel v klasický verzi, ale nedočkal jsem se. Spíš bych řekl že svoje věci hrál v takovejch divnejch remixech, například Nothing but you měla takovej "molovej" vokál nedokážu to popsat, Time of our lives bylo taky divně zremixovaný, myslim si že chěl překvapit remixama, ale řikám, čekal jsem klasiku. Moc rád bych slyšel třeba song Reflections ze stejnojmeného alba, které zde mělo reklamu v podobě velkých plachet. Abych nebyl jenom kritickej, líbilo se mi to, to je jasný, poslední hodina byla fakt ve znamení trancu tak jak bych si ho představoval ale na tohle má každej svůj názor že :o) Ze svojí čtvrtý řady bylo poměrně dobře vidět, a bylo znát, že nejsem sám kdo by chtěl bejt blízko a tak začalo nesutečný tlačení zezadu, jelikož nejsem žádnej drobek (94kg před měsícem 100 - řikám hubnu :o)) tak sem svoji pozici hájil, no fakt asi třicet lidí za celý Pájovo hraní se na mě celkem fest tlačilo a chtělo přede mě, ale já je prostě nepustil tenhle flek byl můj! Tvrdě sem si ho vydobil :o) Když už tlačení bylo neúnosný, a já setrvačně tlačil na maníka přede mnou, řekl jsem mu že to budu držet ať si nemyslí že sem ňáká buzna co se na něj tlačí, ale že prostě už před sebe nikoho nepustim, pochopil to a dal mi za pravdu, i sme spolu prohodili pár slov o tom co zrovna míchá, ale to sem trošku odbočil. Lidi strašně moc fotili, a to myslim fakt vážně, bylo tam asi milion foťáků takže jsem se svým telefonem s integrovanym foťákem (nokia 7250) byl tak trošku za chudáka :o) Myslim že Pája zahrál dobře, spíš chvalitebně ne-li výborně až vynikajíce, trošku to víc nakop, ale pak pochopil že by moch spíš dát ňákej slaďák, je jasný že celej večer nejde hrát bobmy tak to asi šetřil až nakonec. Připadalo mi že se u toho trošku nudil, ani sem ho neviděl moc hrabat do kufru tak možná že hrál fakt Solitaire na jeho notebooku :o) Kontakt s lidma byl fakt zlej, chvílema se pohupoval jako ňákej zlej tanečník na vesnický diskárně ale Pavel si to může asi dovolit :o) Pořád jsem mu mával tak snad se na mě možná i podíval, strašně jsem žral to jeho tričko vanDIT :o)

Nakonec se pomodlil a vzdal hold Českému lidu, pak nám ještě přidal přídavek a já už se modlil aby byl konec páč mě už strašně boleli nohy, jelikož nejsem žrout pilulí a poctivě chlastám byl to pro mě docela záběr od osmi pařit až do čtyř. Po něm vystoupil Angelo Mike, ale to už jsem toho měl plný zuby, venku jsem nabízel že prodám nohy :o) Když to shrnu, atmosféra skvělá, pochválim i všechny holky že přišly a neposlouchaj ty posraný černoty :o) Pochválit musim i jednoho tanečníka kterej si to tam na pódiu fakt užíval, ostatní tam byli spíš jako v práci, on to ale fakt rozjížděl i když možná trošku překážel ve výhledu. Lasery byly super, pohledem zpátky na tribunu jsem zjistil že všichni na tribuně stojej a pařej o sto šest, aby taky ne Pája sem nejezdí každej den :o) Zvuk byl super eště teďka mi hučí v uších, na to že mě ten výlet stál třináct stovek to bylo fakt super a kdo nebyl tak rozhodně prohloupil :o) Howgh Ludweek

50 sekundové video (horší zvuk), 10Mb, formát AVI

Fotografie od Balvana: Paul van Dyka, Praha 14.5.2004

Napsat názor do DISKUSE


2.12. 20:41
AZiL - trance DJ
30.11. 19:11
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
30.11. 14:03
Aly & Fila presents FSOE
26.11. 22:35
Ummet Ozcan 30.11.2019 v Epicu
13.11. 22:13
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

26.11. 10:33
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

3.12. 14:01
Solarstone & Activa - Solarstone presents Pure Trance, Vol. 8
28.11. 13:22
OUT! [TAR#138] Terra V. - In Vita Sua
28.11. 12:54
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Dalmoori & Laucco - Beluga
28.11. 12:50
OUT! [TAR Oasis] Hiromori Aso - Midnight in Tokyo
25.11. 15:21
Paul van Dyk & Elated - Parallel Dimension

30.11. 23:06
Ben Gold & HVNNAH - Come Home (Official Video)
22.11. 18:12
Above & Beyond - Another Angel (Official Video)
14.11. 0:18
HØLY WATERS - Little White Lies (Official Video)
10.11. 19:50
Markus Schulz & Haliene - Ave Maria (Official Video)
31.10. 14:54
Purple Haze - You & Me (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ