TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music

 29.6.2006 Karel, Press

Od managementu Dje Sashi nám před několika hodinami přišla nepotěšující zpráva, že DJ Sasha nemůže v termínu 4.7.2006 v Praze ze zdravotních důvodů vystoupit. Kromě pražského termínu ruší i vystoupení v Dubai 29.6.2006 a v Belfastu 1.7.2006. V tuto chvíli jednáme o poprázdninovém termínu. Co se předprodejů týče, zatím se zastavují, vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, popřípadě je bude možné od 15.7.2006 vrátit na pobočkách Ticketpro. Tady je oficiální vyjádření managementu Dje Sashi: It is with much regret that Sasha will not be playing tonight at Mala Sportovni Hala on Tuesday 4th July due to severe sickness. The doctors have advised him not to dj. We have been working continuously throughout the day to find a replacement but unfortunately we have had no luck. We are making every attempt to re-schedule the date and will keep you posted on this. Our sincere apologies to everybody.

Napsat názor do DISKUSE

 28.6.2006 Karel, Press

Všechny fanoušky kvalitní taneční hudby bychom rádi pozvali na sobotní večer (1. července) do legendárního ostravského klubu Fabric. Proběhne zde první ze série trancových nocí Technisco Only, pod záštitou serveru Technisco.cz. Ze stejnojmenného bookingu tohoto serveru, přijedou zahrát hned dva DJové. Hlavní stájový DJ Levis, který den předen odehraje svůj set na proslulé brněnské Apokalypse před Ronski Speedem. Dále pak čerství přírůstek DJ Rewis, který se svým kvalitním pojetím tech-trance dere cestu vzhůru, čemuž také nasvědčuje i jeho nadcházející vystoupení s německou legendou Westbamem. Line-up bude doplněn dalšími dvěma kvalitními dji. Prvním bude Peter Van Zelden, mladý dj hrající pod záštitou ntc-music.com bookingu. Jeho styl se dá charakterizovat, jako tvrdý tech-trance, se skvělou technikou mixu. Stejně jako Levis, již ve fabricu na jedné z trancových nocí hostoval. Jejich vystoupení se vždy setkalo z velmi příznivým ohlasem.

Napsat názor do DISKUSE

 28.6.2006 Karel, Press

Michael C bude prvním českým DJem, který vystoupí na party v nejlidnatější zemi naší planety. Michael C odehraje svůj set 1. července jako hlavní hvězda v čínském klubu Yes ve městě Guangzhou (Canton), kde už před ním například vystoupili Tiësto, Paul van Dyk či Kyau vs Albert. Michael C se na svých cestách v zahraničí zastaví také na několika letních festivalech. 22. července v německém Görlitzu na festivalu House of Summer, 5. srpna na slovenském festivalu Okey Léto a 14. srpna v polské Poznani na Summer City 2006, kde odehraje svůj set s Ferry Corstenem, Agnelli&Nelson nebo Ronem van Gelderenem.

Napsat názor do DISKUSE

 27.6.2006 Karel, Press

V sobotu 8.7.2006 se v pražském klubu CZ Beat uskuteční klubová noc Anodyne, za jejíž organizací stojí dvojice oslavenců Ludweek a Drobex. Tuto akci pořádají jako svou narozeninovou oslavu, na kterou tímto chtějí pozvat všechny clubbery a milovníky taneční hudby. Jako vhodný prostor vybrali club CZ Beat v Balbínově ulici, kousek od Václavského náměstí, do kterého si ve spolupráci se servery senzaparty.net a ntc-music.cz pozvali několik zajímavých djs a možná nejednoho speciálního hosta. Zatím odtajněný line-up zní takto Djs: Peter van Zelden, Thomas Coastline, Drastics, Dolphin, Sally J, Ludweek a jako první speciální host vystoupí půvabná česká djka E-lite. Na tuto ojedinělou B-Day párty je vstup pro všechny zdarma, a mimo to, je pro vás připravena další vytočená akce v podobě netradičních welcome drinků. Prvních sto piv u baru gratis, tim pádem kdo dřív přijde, ten víc pije. Krom těchto vypečeností si pánové do začátku této akce určitě ještě nějakou vychytávku vymyslí, ale nebudeme přece prozrazovat vše předem.V CZ Beatu je na vás připraven hudební systém, který občas hraje i mimo hranice lidského chápání, dále fotbálky, bar zásobený až k prasknutí, s cenami v centru Prahy víc než příjemnými, a spousty dalších překvapení. Otvírá se již v 19:00, tak to nepropásněte.

Napsat názor do DISKUSE

 26.6.2006 Karel, Press

V pátek 30. června zavítá do Prahy TOP10 dj naší planety - MAURO PICOTTO! Vystoupí na akci Progressive v Karlových Lázních - Paradogsu. Tohoto uznávaného dje, producenta a remixéra asi netřeba nikomu představovat, ale pro úplnost, tady je jeho biografie: MAURO PICOTTO - BIOGRAFIE: Itálie měla, má a s ohledem na poslední dění na tamní scéně zcela jistě ještě dlouho bude mít světu taneční hudby co nabídnout. Italské disko diktovalo a na mnoha místech stále ještě diktuje směr, house a techno v podání Marca Caroly, Gaetana Parisia či Rino Cerroneho válí v podstatě každý DJ, který chce držet krok s dobou a o tom, že k těmto špičkám neodmyslitelně patří, přesvědčil velmi rychlým startem a neúnavným tempem také DJ a producent Mauro Picotto.

Napsat názor do DISKUSE

 22.6.2006 Libor, News

Za projektem Benz & MD se ukrývá dvojice kanadských producentů Greg Benz & Marco Di Carlo, kteří spolupracují na tomto projektu od roku 2003 a za tu dobu si myslím udělali velmi dobré jméno, hlavně u příznivců progressive hudby. Jejich novinka se jmenuje Underoath, deska vyšla u anglického progressive labelu Baroque Records a obsahuje dvě skladby, Original mix a Perry O'Neil Remix. My začneme Original mixem. Skladba začíná poměrně velmi tajemně a hned od začátku je ke slyšení poměrně náročná basová linka, která asi odradí nejednoho příznivce upliftingu, ale pro nás milovníku progressive tónů je tato skladba to pravé. Samozřejmě, že pouze s basovou linkou a temným soundem bychom nebyli spokojeni, takže ve skladbě najdeme i velmi kvalitní melodii, která, alespoň na mě působí hodně podmanivým dojmem a rozhodně přidává na kvalitě této skladby. Myslím, že místy je skladba i hodně emotivní, ale to záleží i na vašem vkusu, každopádně já jsem si při poslechu této skladby přišel na své. Celkově se jedná o pomalejší skladbu, jak už to ostatně u melody progressive skladeb bývá. navíc si myslím, že tato skladba je tak na pomezí Tranceu a house, ale jedno je jisté, zní skvěle a rozhodně osloví i ty nejnáročnější progressive příznivce. Mně osobně se hodně zamlouvá a já ji řadím mezi ty nej, které zatím letos vyšly. Bude to opět nošením dříví do lesa, ale o remix se postaral můj oblíbenec Perry a na jeho verzi jsem byl velmi zvědavý. V Perryho podání se jedná o svižnější záležitost, ale příznivce techtranceu musím zklamat, stále se jedná o melody progressive Trance. A jak už to u Perryho bývá zvykem, tento holandský génius si zase pohrál s melodií a vytvořil z ní opět něco nádherného. Jeho melodie zní ještě o něco lépe než u originálu, hlavní díky jednomu snovém samplu, který je vcelku jednoduchý, ale moc pěkně zapadá do skladby a pomáhá zde dotvářet velmi chytlavou melodii a musím říct, že místy i melancholický nádech, který Vás musí chytit, pokud máte rádi emotivní tracky. Perry si opět udržel svůj vysoký standart a mně se opět jeho verzi velmi zamlouvá a myslím, že zní lépe než originál, ale to už musíte posoudit sami.

Napsat názor do DISKUSE

 21.6.2006 Karel, News

4. července 2006, v podvečer státního svátku učitelů Cyrila a Metoděje přijede Sasha do pražské Malé sportovní haly se svou vizí progressive trance vyškolit české trance publikum a ukázat nejaktuálnější trendy a zvuk tohoto tanečního stylu. Po sérii několika tranceových masových akcí se tak dočkámě konečně opravdového mistra stylu, který sám o sobě říká, že hraje trance pro dospělé a zralé publikum. Připravili jsme pro Vás soutěž o 10x jeden volný vstup na tuto party. Pro možnost výhry stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 27. června správnou odpověd na tento e-mail. Otázka zní: Vinylová deska Sasha - Over Powered vyšla ve spolupráci s jakým projektem? A: Steve Porter, B: John Digweed, C: Hybrid. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž o 10x volný vstup na DJ Sashu v Praze, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

Napsat názor do DISKUSE

 19.6.2006 Karel, Press

Posloucháš trance? Tak právě pro tebe je připraven 24.6.2006 další díl kvalitní trancové noci v Ústí nad Labem - Oxygene. Opět jsme se dočkali toho, že team "oxygene-line" zapracoval a uspořádal pro vás další pokračování klubové noci Oxygen. Ten přináší do ústecké klubové scény novou a potřebnou kvalitu. Rezidentním DJem noci je v Ústí nad Labem známý Marvando. Kromě energické hudby jsou připraveny dekorace + kamikaze stan, ukázka MS v biketrialu Martina Šimůnka a ukázka break dance skupiny Saigon. Po celý den Bunge Jumping, večer vizuální efekty na projekci. Samozřejmostí bude rychlá a kvalitní obsluha na třech barech se širokým sortimentem nápojů. Hudba bude produkována na kvalitním systému EAW o výkonu 24 kW. Pokud vás baví taneční muzika, a stýská se vám po něčem novém ve světě hudby tak neváhejte, přijděte a pobavte se společně s námi. Tentokrát vám budou hrát talentovaní a ověření djs z "oxygene-line". DJs: MCB, Marvando, Yoop, Ludweek, TomAngel, Martin Frank vs. DJ Diga.

Napsat názor do DISKUSE

 16.6.2006 Libor, News

Na konci dubna vyšel u švédského labelu Captured Music vinyl s názvem Water Ripples, jenž mají na svědomí dva švédští producenti, Marc Damon, který patří mezi vycházející hvězdy švédské taneční hudby a Mike Shiver, který již má na svém kontě několik hitů. Deska obsahuje hned tři verze, Under Sun, Mike Shivers Catching Sun mix a Original mix. My začneme pěkně od začátku. Za projektem Under Sun se taktéž ukrývá dvojice švédských producentů, Sebastian Brandt a Marcus Schössow, jenž je známý hlavně díky svému projektu Progresia. Skladba začíná poměrně tajemným a lehce snovým soundem. Hned od začátku můžeme také slyšet nádhernou melodii. Dle mého názoru je skladba hodně emotivní, řekl bych místy až smutná, ale to ke Tranceu prostě patří a já osobně mám takové skladby nejraději. Skladba se také pyšní celkem masivní basovou linkou, která pomáhá dotvářet vynikající dojem a musím uznat, že se jí to daří skvěle, prostě parádní melody progressive Trance. Přibližně v polovině skladby přichází zpomalení, jelikož se ke slovu dostává breakdown, jenž je doplněn velmi povedeným kytarovým samplem, který v poslední době používá ve svých skladbách poměrně mnoho Trance producentů, ale když se to umí, tak to zní moc pěkně, což je i případ této skladby. Po tomto oddechu se skladba opět rozjede a my si tak můžeme vychutnat tuto 10-ti minutovou lahůdku, já osobně jsem si ji zamiloval již při prvním poslechu.
Mikův mix již spadá do oblasti uplifting Tranceu. Opět i zde můžeme najít velmi povedenou melodii, která sice již není tak emotivní, ale stále se příjemně poslouchá. Myslím, že tato verze by mohla velmi dobře bodovat na tanečních parketech. I v této verzi můžeme zaslechnout velmi kvalitní breakdown, který přichází na řadu přibližně v polovině skladby a opět s kytarovými samply. Po tomto krátkém intermezzu opět zrychlíme a ke slovu se dostává opět hlavní melodie. Mně osobně se líbí i tento mix, ale dle mého názoru zaostává za prvním mixem. Original mix začíná svižnějším tempem a také poměrně s tajemným nádechem. Ale i přesto bych tuto skladbu neřadil do kategorie melody progressive Trance, jedná se spíše o Trance skladbu. Hlavní melodie působí velmi pohodovým dojmem a asi Vás k tanci nedonutí, ale za to se příjemně poslouchá, místy se zde ozývá příjemný melancholický nádech. Asi Vás nepřekvapí, že breakdown opět obsahuje kytarové pasáže, ale musím se opakovat, pořád zní moc pěkně. Po tomto odpočinkovém místu skladba opět zrychlí, ale již nezní tak melancholicky, alespoň na mě tato druhá část působí více optimisticky. Celkově se opět jedná o velmi kvalitní počin, ale já osobně nedám dopustit na Under Sun remix, který je jedním slovem nádhera.

Napsat názor do DISKUSE

 15.6.2006 Karel, Press

Dne 17.6.2006 se uskuteční 1. ročník HIP HOP festivalu "Street Skillz". Akce zaměřená nejen na hudbu, ale i na doprovodné akce týkající se tohoto životního stylu. Festival se koná od 12ti hodin do ranních 2 hodin. Festival se bude odehrávat na 2 podiích - hip hop stage (plátno) a dance stage (horní část letního kina). Tímto se všem obyvatelům v okolí letního kina předem omlouváme za zvýšenou hladinu zvuku hudební produkce při konání tohoto festivalu. Zároveň upozorňujeme na případnou zvýšenou kumulaci aut a osob v okolí letního kina. Vše je pod dozorem soukromé bezpečností agentury a Městské policie.

Napsat názor do DISKUSE

 9.6.2006 Libor, News

Fragile určitě nepatří mezi známé projekty, takže myslím, že nebudu na škodu, když o tomto projektu uvedu pár informací. Jednak na tomto projektu se podílí dva řečtí producenti Stelios Vassiloudis a Vangelis Labrakis, kteří také společně produkují pod projektem Stel & Good Newz. V minulém roce toto duo vydali singl s názvem Inertia, který byl obrovským hitem a na svém labelu Armin ho vydal samotný Armin van Buuren. Tento druhý singl, ale tak úspěšný určitě nebude, ale mně osobně se líbí víc. Deska vyšla na konci dubna na labelu Electronic Elements a obsahuje Original mix a Perry O'Neil Remix. Takže teď se podíváme na skladby samotné. Již od úvodních beatů je jasné, jakým směrem se skladba bude ubírat, jedná se o melody progressive Trance. Nejenom začátek ale vlastně celá skladba má velmi melancholický nádech, možná místy i lehce smutný, a také se jedná o pomalejší počin s poměrně masivní a temnou basovou linkou. Ale i přesto je melodie velmi emotivní, k čemuž jednak dopomáhá onen melancholický nádech, ale také velmi podmanivá atmosféra, která Vás musí dostat, pokud máte rádi tento styl. Já osobně ho mám velmi rád a tato skladba se jednoznačně řadí mezi to nejlepší co letos v tomto stylu vyšlo.
Druhý remix má na svědomí můj oblíbenec, holandský producent Perry O'Neil. Jeho verze začíná také velmi pozvolna s velmi tajemným a temným nádechem, ale po chvílí skladba nepatrně zrychlí a Perry ukazuje naplno své umění. Opět zde najdeme poměrně masivní a tajemnou basovou linku, která se výborně doplňuje s hlavní melodií. Ta je opět vynikající a troufám si říct, že je ještě lepší než ta o Original mixu. Jednak je velmi emotivní, ale obsahuje i velmi chytlavý progressive náboj, kterým mě Perry vždycky dostane a ačkoliv je jeho styl ve všech skladbách velmi podobný, tak vůbec se mi neohrál, ba právě naopak, líbí se mi čím dál tím víc a já osobně se vždycky těším na nový singl z dílny tohoto mistra. Po poslechu originálu jsem si myslel, že Perry bude mít těžkou práci s tím, aby ho překonal, ale on to dokázal a potvrdil, že je to pan producent. Oba dva tracky jsou naprosto geniální, ale přece jenom Perryho verze se mi zamlouvá více.

Napsat názor do DISKUSE

 8.6.2006 Karel, Press

DJ AZiL v rámci oslavy svých narozenin pořádá párty. Koná se v sobotu 10. června 2006 v klubu Paradox na letohradským Šedivci. Celá párty bude zasvěcena více stylům hudby od minimal, house, progressive až k trance-u. Na co se můžete těšit? Na pět djs, kteří zahrají ty největší fláky svého stylu. Skvělý světelný park a nesmí chybět ani videoprojekce. Velký bar zásoben širokým sortimentem nápojů a především moře skvělé hudby. Vstupné na DJ AZiL Birthday párty je zcela zdarma a navíc můžete očekávat spousty příjemných dárků. Jak se dostat na párty? Z okolních měst bude řízen v den konání svoz a to na tel. čísle 776 068 693. Využít samozřejmě mohou i ti, kteří přijedou vlakem nejlépe do stanice Letohrad. Pro ty z Vás co budou cestovat autem od Žamberka či Jablonného nad Orlici po silnici č.11 v sedmém kilometru Šedivec, odbočit do obce a tam už nepřehlídnete. Další informace můžete sledovat na web stránkách www.djazil.com případné dotazy v sekci booking na uvedené emaily. Těšíme se na Vás!

Napsat názor do DISKUSE

 7.6.2006 Karel, Press

Agentura Trance Nation pořádá v pátek 23.6.2006 od 21.00 hod. v šumperském klubu Kotelna taneční event pod názvem "Revolution Party." Na akci vystoupí talentovaní čeští DJs Sheepa, Spideerr a David Řehůřek. Hlavní hvězdou večera bude italský "speciál guest" DJ Tizy. Revolution Party se nese v duchu trancu, ale nebude nouze ani o tvrdší techtrance, progressive, techno či hardstyle, kterým rozproudí davu krev host z jihu. Prožijte noc plnou skvělých setů, zábavy a hudby, přijďte na Revolution Party a trancujte až do rána.

Napsat názor do DISKUSE

 6.6.2006 Paya, Report

Praha, holešovické výstaviště. 26. května 2006. Během pouhých 14 dní už potřetí. To bylo to první, na co jsme při příjezdu před T-Mobile Arenu pomysleli. Po skvěle zorganizovaných akcích společnosti United Music bylo nyní na českých agenturách Pink Dot a G Productions, aby předvedly, co umí. S dojmy z velkoryse pojaté reklamní akce MXTronica, na které z tranceových DJs vystoupil pouze Holanďan (ale v podstatě v Čechách rezidentní DJ) San, a druhého dílu ambiciózní série Transmission, na kterém naopak vystoupil zcela tranceově laděný line-up sestávající z hvězd velikosti Markuse Schulze či Armina van Buurena, jsme se nemohli dočkat nejmonstróznější verze party s názvem Michael Burian & Friends. Nešlo totiž o první event tohoto jména, akce Michael Burian & Friends proběhla již např. v loňském roce ve sportovní hale v Roudnici nad Labem, kde Michaela Buriana stejně jako nyní doplnila domácí deejayská královna, technodeejane Lucca. Line-up pražské verze této party nabízel velmi zajímavou, i když oproti Transmission žánrově různorodější podívanou. Kromě rezidenta Michaela Buriana se v line-upu objevila již zmíněna Lucca, dále Milo Moretti, Steve Angello, Joseph Armani a k tomu navíc celá druhá stage, zaměřená na trance. Na ní se předvedlo několik domácích DJských nadějí typu Thomas Coastline, DJ Drastics či Crash DJ Team. Jejich výkon byl mnoha návštěvníky akce posléze pochválen a zaznělo mnoho zajímavých skladeb (minimálně pro mě např. Kuffdam & Plant - Summer Dream od DJ Sallyho J), takže výkony DJs ještě umocnily zmíněný příslib do budoucna, ale vzhledem ke jménu headlinera se budeme věnovat hlavní stagei, na které většina návštěvníků strávila většinu času.

Napsat názor do DISKUSE

 5.6.2006 Karel, Press

Věř nebo ne: Sasha skutečně do Prahy přijede! Lístek stojí do 15. června jen 290 korun! Nejprve se šuškalo, že světový TOP DJ Sasha přijede už v prosinci loňského roku, poté všem jeho fanouškům zaplesalo, když byl oznámen termín 14. dubna 2006. Jenže ouha, v daném termínu se nakonec konala obří párty Vibrations a k tomu Sasha dal přednost americkému turné. Ani třetí pokud nevyšel, 14. července nakonec taky nedopadlo. Bude tedy Sasha vůbec? ANO BUDE! 4. července 2006, v podvečer státního svátku učitelů Cyrila a Metoděje přijede Sasha do pražské Malé sportovní haly se svou vizí progressive trance vyškolit české trance publikum a ukázat nejaktálnější trendy a zvuk tohoto tanečního stylu. Po sérii několika tranceových masových akcí se tak dočkámě konečně opravdového mistra stylu, který sám o sobě říká, že hraje trance pro dospělé a zralé publikum. Progressive Trance 4 Adults!

Napsat názor do DISKUSE

 5.6.2006 Karel, Press

Na 9.6.2006 se připravuje další díl klubovky s názvem Tour De Trance, která se koná pravidelně v opavském klubu Mrkev. Akce je zaměřena, jak už sám její název napovídá, hlavně na progressivnější styl elektronické hudby - trance a jeho "podstyly". Tentokrát přivítáme v našich končinách "zahraničního" hosta až z dalekého Slovenska - DJ Toma Romana, který bude tentokrát hlavním hostem akce. Tento Košičan, jak se můžeme dozvedět např. z jeho netové prezentace, je vyprofilován jako "... základný pilier Trance scény na Východnom Slovensku" nebo "... je považovaný za trancovú jedničku na východe Slovenska a je zaraďovaný medzi absolútnu trance špičku na Slovensku.", který se může pochlubit vlastní produkcí, nebo také svou radio show (www.fun1.cz) Takže já osobně jsem na jeho vystoupení hodně zvědavý a typuji, že tentokrát půjde o hodně našláplý, spíše progressive trance v kombinaci s výbornými mixy. Více informací o tomhle zajímavém chlapíkovi a jeho kompletní biografii ve slovenštině najdete na www.tomroman.net.

Napsat názor do DISKUSE

 1.6.2006 Freezer, Review
Belgický producent Mike Dierickx nám servíruje své již páté hudební album, ale album The Perfect Blend je první, které vydává pod názvem M.I.K.E. Od té doby co tento hudební mág opustil label Bonzai se jeho sound velmi změnil. Mike se začal plně soustředit na svůj dnes hlavní projekt M.I.K.E. a bohužel s projektama jako byly Push nebo Plastic Boy skoncoval. V současné době se jeho styl přibližuje spíše tech-tranceu se značným vlivem electra a také přesně to můžeme očekávat od alba The Perfect Blend. Na prvním CD se nacházejí nové skladby v novém Mikeově stylu a na druhém CD pak najdeme starší známé singly, reworky a také oba tracky které Mike vytvořil s Arminem Van Buurenem.
Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum
11.7. 20:50
OUT! [TAR#138] Andy Kern - Irreversible
11.7. 19:39
OUT! [Liquid Energy Digital] Massive Ritual - Aghori
5.7. 21:30
OUT! [Trance All-Stars Records] Encount3r - Moments

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ