TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.1.2007 Karel, Press

Paul Oakenfold. Johan Gielen. Judge Jules. V tomto pořadí byly zveřejňovány hlavní hvězdy party Amazing City, která se chystá na 13. dubna 2007 do T-Mobile Areny. A vždy, když organizátoři ze společnosti Clear Vision oznámili další jméno, zároveň slíbili, že výčet DJských celebrit ještě není úplný. Slovo dodrželi - hvězdnou trojici doplní Angličan Eddie Halliwell. No. 1 DJ dle magazínu Mixmag tak představí progresivnější formu anglického trancu spojeného s brilantním mixingem. "Ačkoliv je Eddiemu Halliwellovi teprve 26 let, stihnul už za svoji kariéru nasbírat spoustu ocenění, zahrát si na mnoha významných akcí a přesvědčit vedení BBC Radia 1, aby mu svěřilo vlastní pořad," vysvětluje Daniel Trojan z organizačního týmu důvody, které vedly k zařazení Eddieho na line-up party. V žebříčku top 100 DJů časopisu DJ Mag za rok 2005 se umístil na 17. místě a stal se tak nejlépe hodnoceným nováčkem v historii této prestižní ankety. K tomu již dvakrát obdržel cenu pro světového DJe číslo 1 od nejčtenějšího časopisu zabývajícího se taneční hudbou, od Mixmagu.

Napsat názor do DISKUSE

 30.1.2007 Karel, Press

Klub Vertigo v Havelské poslední dobou hodně sází na svoje tranceové noci a tak se můžete již tuto sobotu 3. února 2007 v 21:00 těšit na jejich další tranceovou lahůdku - speciální tranceové vydání residentky FascINated. Tvůrce noci a stálice na pražské taneční scéně DJ DejFF si pozval jako hosta Michaela C, který se v minulé anketě Dance Awards umístil jako třetí nejlepší Dj v České Republice. Kromě výtečné hudby se můžete těšit i na ochutnávku originálních koktejlů z ochucených vodek od sponzora večera, vodky Absolut. Vstup na akci je, jako vždy ve Vertigu, zcela zdarma! Více informací a rezervace na info@vertigo-club.cz nebo na telefonu 774744256.

Napsat názor do DISKUSE

 30.1.2007 Karel, Press

Do dne, kdy pražskou Sazka Arénu navštíví nejslavnější taneční party na světě - Sensation White - zbývají celé 4 měsíce. Konečně je vše připraveno k tomu, aby mohl začít oficiální předprodej v síti Sazka Ticket, a to prostřednictvím on line terminálů, které jsou umístěny převážně na přepážkách České pošty, prodejnách tisku a tabáku, v síti čerpacích stanic a obchodních řetězců, čítající přes 7 000 prodejních míst označených logem SAZKA. Více informací o možnosti zakoupení vstupenek v síti Sazka Ticket najdete na www.sazkaticket.cz. Předprodej bude zahájen v úterý, 6. února 2007 v 01:15 hodin. Cena vstupenek začíná na 790,- Kč. Za tuto cenu budou v prodeji do 28. února. Poté se cena zvýší na 990 Kč, a to do 30. dubna. Od 1. května do 2. června vzroste cena na 1190 Kč. Ceny vstupenek jsou uvedeny bez manipulačních poplatků. Tyto vstupenky jsou vyhrazeny pro vstup na plochu a sedadla v prvním patře. Kromě těchto standardních vstupenek budou v prodeji také Deluxe vstupenky do klubového patra, v jejichž ceně bude zahrnuto občerstvení po celou dobu trvání akce zdarma. Bližší Informace týkající se ceny těchto vstupenek přineseme během tohoto týdne. Upozorňujeme, že vstup na akci je povolen pouze v bílém oblečení a po dosažení věku 18ti let. Kompletní seznam vystupujících Dj´s bude zveřejněn 1. března 2007.

Napsat názor do DISKUSE

 29.1.2007 Karel, Press

Tato trojice se u nás naposledy představila před 2 roky na beznadějně vyprodané MTV party a asi je netřeba dlouze představovat, ale pro úplnost: Rok 2001 je už nějaký ten pátek minulostí, ale jistě i dnes si mnoho lidí vzpomene na houseové hymny jako Lazy, Smoke Machine nebo I Want You Back s hostujícím Dieterem Meierem z projektu Yello. Všechny výše zmíněné singly a další neméně kvalitní housiny se nachází na albu Muzikizum, které vyšlo právě v roce 2001. (Jeho název je čitelný stejně zprava jako zleva). X-Press 2 jsou Rocky, Diesel a Ashley Beedle. Trio šikovných producentů a DJů z rodiny Skint Records. Dalšími členy rodiny jsou například Fatboy Slim, Freq Nasty nebo FC Kahuna. V Česku se X-Press 2 kromě již zmíněné MTV party představili také na party Global Connection v roce 2002 a svým mixem ze šesti gramofonů rozhodně neurazili.

Napsat názor do DISKUSE

 27.1.2007 Karel, Press

Není to tak dávno, co se za parného letního počasí uskutečnila v Olomouci největší tranceová akce, kterou místní fandové zažili. Součástí této velké halové akce byla i afterparty v nejlepším olomouckém klubu METRO. V těchto poněkud chladnějších dnech jsme se rozhodli ve spolupráci s tímto klubem o vytvoření souběžné akce, která bude mít své zázemí vždy v klubu METRO. Aby bylo zachováno propojení mezi halovou párty Beats and Melody, budou se tyto tranceové večírky nazývat Beats and Melody Night a prvního takového večírku se dočkáte již 17.2.2007. V Olomouckém klubu Metro vystoupí jako headliner slovenský Dj a producent ReOrder (www.trancemusic.sk), který je rezidentem akce UNIVERSUM kde si zahral po boku se jmény jako Kamil Polner, Milan Lieskovský, Tom Roman, Eddie Sender. Další se představí brněnský veterán Dj Motka (www.djmotka.cz), který má za sebou hraní po celé Evropě po boku jmen jako Corvin Dalek, Mr. Sam, Filterheadz, Lee Burridge, Nana, Pico a další. Jeho sety jsou proslulé dobrou náladou, energií a elektrizujícím nadšením. A na konec nebudou chybět rezidenti B&M olomoucký Revolt (www.djrevolt.com) a přerovský Deepress. Co ale bude úplnou samozřejmostí na akcích Beats and Melody Night je fakt, že vstupné bude FREE, takže všechny peníze utrácíme vesele na barech.

Napsat názor do DISKUSE

 26.1.2007 Karel, Press

Organizátoři party Amazing City, která se uskuteční 13.4.2007 v T-Mobile Areně, prozradili další hvězdu programu, britského DJe Judge Julese. "DJ, který za svoji kariéru získal tolik cen, že i americký olympijský tým se vedle něho musí stydět," tak Julese charakterizují stránky proslulého Radia 1. Co má společného po Paulu Oakenfoldovi druhá největší hvězda party Amazing City a Radio 1? Vezměme to postupně. Judge Jules se narodil 26. října 1965 v Anglii jako Julius O´Riordan. Jeho přezdívka údajně vznikla během studia práv, ačkoliv na soudce to Judge Jules nakonec nedotáhl. Svoji velmi úspěšnou kariéru zahájil v roce 1987, aby se v průběhu následujících let dostal až na vrchol - mezi nejžádanější, nejlépe placené a nejoblíbenější DJe. Než se tak stalo, musel Jules najezdit tisíce mil po celém světe a mnohokrát protočit desky pod jehlou. Živá vystoupení konaná na všech světových kontinentech (Arktidu a Antarktidu nepočítáme) však nejsou jediným důvodem, pro který je Judge Jules tak populární. A zde už se dostáváme k jeho spojení s Radiem 1. Zde má totiž Jules svoji pravidelnou sobotní show "The Saturday Warm Up". "Ta je nesmírně populární mezi lidmi, kteří po jejím skončení (vysílá se mezi sedmou a devátou hodinou večer) vyrážejí na party - Julese poslouchají každou sobotu miliony fanoušků a častokrát by se různé skladby nestaly hity, pokud by je Judge Jules nezahrál v The Saturday Warm Up," osvětluje organizátor party Amazing City Petr Procházka jednu z příčin Julesovy popularity.

Napsat názor do DISKUSE

 24.1.2007 Karel, Press

Rádi bychom Vás pozvali v pátek 26.01.2007 do letohradského klubu Bristol. V tento den se zde bude konat poslední akce nesoucí název Trance Nation na jejíž produkci společně s klubem Bristol se podílí oblíbený český trance DJ AZiL. AZiL se představí ve speciálním 2hod. setu a celou akci uvede. Na tuto párty byl opět pozván host mimořádný a to Michael C. Tento host není potřeba představovat. V Letohradě měl možnost bavit publikum již několikrát a vždy sklidil zasloužený úspěch. Závěr párty tradičně podpoří ostřejším tech-trancem DJ Recall. Vstupné na párty 50,- a záčatek ve 21:00. Informace o vystupujících: Michael C - si vybojoval místo na výslunní české taneční scény za neobvykle krátkou dobu. Díky svému charisma a výborné komunikaci s publikem se během prvního roku své kariéry (2004) po hlasování fanoušků v anketě Dance Awards 2004 umístil jako druhý v kategorii Objev roku. Rok poté již ve stejné anketě stoupá na třetí příčku v hlavní kategorii DJ roku. Michael C se prezentuje energickými a barvitými sety, které boří hranice mezi jednotlivými hudebními styly. Nerad si při svých vystoupeních nechá svázat ruce jedním žánrem a snaží se vybírat tracky, které v sobě kombinují melodičnost trancu, sexy zvuk elektra a dynamiku techna. Toto spojení vnáší do Michaelových setů specifickou a jemu vlastní atmosféru.

Napsat názor do DISKUSE

 24.1.2007 Karel, Press

Druhého března zavítá do holešovického klubu Mecca miláček domácího publika Markus Schulz, kterého si tentokrát budete moci vychutnat v exkluzivním pětihodinovém setu. Na akci We Love Markus Schulz! však vystoupí ještě několik dalších hostů Prvním z nich je holandský dj a producent SAN, kterého jsme měli příležitost u nás naposledy slyšet na listopadové party Combi:Nations. SAN přijede do Prahy z turné po Brazílii, a určitě nabídne spoustu novinek z jeho bohaté produkce, kterou vydává na vlastním labelu Fektive. Tím ale djská sestava nekončí. O zábavu na druhé scéně se postará známá djská dvojice Bon Finix a Tripmain, kteří rovněž nadchli spoustu z vás na zmiňované party ve Veletržním paláci, a které snad není potřeba dále představovat. Připomínáme, že posledních pár desítek vstupenek je v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro za 390,- Kč + poplatek. Pokud si tedy nechcete nechat tuhle výjimečnou party ujít, doporučujeme využít poslední možnosti nákupu vstupenek co nejdříve.

Napsat názor do DISKUSE

 23.1.2007 Karel, Press

Paul Oakenfold, narozený 30. srpna 1963 v Londýně, je už dlouhou dobu jedním z nejdůležitějších - ne-li tím vůbec nejdůležitějším - jménem moderní klubové scény. Wikipedia ho charakterizuje jako producenta a také jednoho z nejznámějších a nejdražších DJů na světě. I lidé, co o DJ kultuře až tak moc nevědí, jeho jméno většinou znají. Mnoho lidí se také domnívá, že jim Oakenfoldova hudba není až tak blízká. Byli by však asi překvapení, jak často ji slýchají, aniž o tom vědí. Objevuje se totiž neustále a po celém světě v rádiích a v TV reklamách na světové značky, jako je Coca-Cola, Toyota, Motorola a Saab. Nezapomeňme zmínit také filmové hity jako Swordfish, The Matrix Reloaded a Collateral, ke kterým skládal hudbu. Paul Oakenfold stojí také za titulní znělkou k Big Brother. Ještě stále si myslíte, že jste od něj nikdy nic neslyšeli?

Napsat názor do DISKUSE

 18.1.2007 Karel, News

Dnes si představíme první ukázky v roce 2007, proto jsem se snažil vybrat jen samé zajímavé skladby. Nakonec to zase tolik práce nedalo, protože dobrých desek vychází naštěstí stále velké množství. Nic Chagall - WYN (Original Mix) je první a možná nejlepší z nich. Tento producent a dj, který tvoří polovinu dua Cosmic Gate zraje jako víno a každá jeho nová deska mi přijde lepší a lepší. Novinková deska WYN vychází na labelu High Contrast a v současnosti ji hrají všechna trancová dj esa. Stephen J Kroos - Formalistick se s ničím taky asi moc nemazlí a dokládá to právě touto skladbou, kterou najdete u značky Anjunabeats. Joonas Hahmo - Together je aktuální deska tohoto producenta, který si získal renomé hitem "Fusion", který se ostatně hraje ještě dnes. I Together se povedlo, mám tenhle uvolněný trancový styl opravdu rád, je to pohoda, žádný stres. Klubovým hitem byl, je a bude Roland Klinkenberg - Bounce & @ 2007. Jde zřejmě o mírně reinkarnovanou verzi, jelikož má v názvu rok 2007, každopádně originální motiv poznáte hned. Tahle skladba už ale patří do čistého progressive trancu, milovníci melodií si musí počkat třeba na poslední dnešní ukázku, kterou je A/B Project - Eternal Optimism. Už podle názvu je jasné, oč v téhle skladbě půjde, měla by vás naplnit nekonečným optimismem, což by vzhledem k jejím kvalitám neměl byt velký problém.

Napsat názor do DISKUSE

 17.1.2007 Karel, Press

13. dubna si v T-Mobile Aréně odbude svoji premiéru party Amazing City. Promotéři již začátkem týdne prozradili, že hlavní hvězdou bude Paul Oakenfold, a zároveň uvedli, že se zdaleka nejedná o poslední hvězdu světového formátu. Nyní dokazují, že se nejednalo o plané sliby. "Dalším na seznamu" je holandský trance DJ a producent Johan Gielen, který vystoupí v Čechách úplně poprvé. V Holandsku zná jeho jméno každý (i když se Johan narodil v Belgii) a také ho zná pravděpodobně každý milovník trance bez ohledu na svoji státní příslušnost. Čím je tento hudebník tak zajímavý, kromě faktu, že chová zlaté rybičky, rád si zaplave s delfíny a miluje potápění? "Johan Gielen bezpochyby patří k top trance DJs. Jméno si udělal jako producent projektem Airscape, pod kterým vznikl i jeden z jeho největších hitů, track L'Esperanza," vysvětluje Petr Procházka z pořadatelské agentury Clear Vision, proč padla volba právě na Gielena. Johan je má na svědomí i spoustu remixů pro velmi známá jména, pro představu: Tiësto, Boy George, nebo Chicane, jeho hudbu využila pro svoji reklamu například Pepsi Cola. Navíc, na pořádné trance party rozhodně nesmí chybět zástupce holandské scény.

Napsat názor do DISKUSE

 16.1.2007 Karel, Press

Projekt Way Out West není třeba dlouze představovat - průlomová záležitost pánů Nicka Warrena a Jodyho Wisternoffa v roce 1997 zahýbala světem a z následků se taneční scéna "vzpamatovává" dodnes. Trancové, místy hutně nalámané vypalovačky jako Ajare, Domination nebo Questions never Answered patří do zlatého fondu elektronické hudební scény. Zatímco Nick byl vždy více djem, Jody naopak remixérem, což dokazuje práce na skladbách pro Art Of Noise, Paul van Dyka, Natálii Imbruglia a dalších. I jako DJ má Jody rozhodně co nabídnout - ve svých setech kvalitně spojuje progressive house, trance a elektro, nebojí se zakomponovat i breakové záležitosti, minimal, nebo tech-house. Nebude samozřejmě chybět resident dj Roman Rai, Michaela Buriana tentokrát výjimečně nahradí Bo.dan; v chilloutu tradičně Lillou a Airto, o projekci se postará dvojka z projektu Mimo.TV - pánové 000333 a Archi_tech. Jody Wisternoff z Way out West na ZENu!

Napsat názor do DISKUSE

 15.1.2007 Karel, Press

Všichni ti, kteří truchlili, že britská legenda taneční scény Paul Oakenfold nedorazila v loňském roce do Prahy společně s Madonnou, mohou nyní zaplesat. Nejdražší světový DJ Paul Oakenfold se totiž představí ve dvouapůlhodinové exhibici 13. dubna v pražské T-Mobile Aréně na premiéře party Amazing City. Tato party je zároveň prvním počinem nové ryze české promotérské skupiny Clear Vision, která na rok 2007 plánuje minimálně tři další megaparty s předními světovými hudebními hvězdami. Od 15. 1. jsou dostání zvýhodněné vstupenky v ceně 450,- Kč. Tiesto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren. Ti všichni již v Čechách na velké halové akci několikrát vystoupili. Teď se splní sen všem těm, kteří dlouhá léta očekávali vystoupení Paula Oakenfolda, legendárního britského DJe a producenta. "Jsme opravdu pyšní, že se nám podařilo Paula Oakenfolda po dlouhých jednáních zabookovat, protože ho doprovází pověst, že je to nejobtížněji dosažitelný DJ. A mohu potvrdit, že na tomto tvrzení je celkem dost pravdy," říká Petr Procházka z pořadatelského subjektu Clear Vision. "Kromě Amazing City připravujeme letos ještě minimálně tři další obrovské party, jejichž obsazení budeme postupně odtajňovat. Určitě je se na co těšit, jeden z našich cílů je vozit ty vůbec nejlepší umělce. Stejně tak do konce ledna představíme další účinkující party Amazing City, která kromě Paula Oakenfolda nabídne další hvězdy světové taneční scény," dodává Petr Procházka.

Napsat názor do DISKUSE

 14.1.2007 Karel, Press

Již tuto sobotu (20.1.07) vypukne v pražském klubu Vertigo oslava ve velkém stylu! A co že se bude dít? Čeká na Vás 4. Díl pravidelné residentní noci kterou pořádají djové Mark Airman a Mata C z projektu MATAMAR - Language of Trance - a tentokrát ve speciálním narozeninovém vydání - klub Vertigo totiž slaví již rok své existence. A kdo že přijde Vertigu Poblahopřát? Těšit se můžete na opravdu speciálního hosta - jako dárek pro Vás jsme pozvali velmi oblíbenou a úspěšnou Djku - Laydee Jane, kterou není potřeba dlouze představovat - Podle žebříčku "The Dj List" patří Laydee Jane v roce 2005 mezi 70 nejoblíbenějších djů světa a v tranceu dokonce do první třicítky! Dalším z gratulantů bude velmi uznávaný dj patřící mezi českou tranceovou špičku - a to Petr Holman, který Vám zajisté nadělí velmi kvalitní hudební dáreček v podobě jeho dynamického a propracovaného setu a připraví tak půdu pro hlavní hvězdu večera. Popřát přijde i resident klubu Vertigo - Dejff a samozřejmě nebudou chybět představitelé této noci - djové Mark Airman a Mata C za MATAMAR, kteří vás dostanou do varu svým rozmanitým a nekompromisním stylem který vychází částečně z kombinace elektra, progressivu a tranceu. Pokud jste ještě nenavštívili jejich nové stránky - tak rozhodně mrkněte na http://www.matamar.com a zjistíte co si na Vás tato nadějná dvojka přichystala. A to není všechno, k narozeninám patří samozřejmě i dobré jídlo a pití a to ani u nás nebude chybět - těšit se můžete na šampaňské a občerstvení a to zdarma - stejně tak jako vstupné na tuto akci které se neplatí!

Napsat názor do DISKUSE

 12.1.2007 Karel, Press

Agentura United Music připravila na první březnový pátek opravdovou taneční lahůdku. Po dvou veleúspěšných vystoupeních na Transmission se do Prahy vrací jedna z nejzářivějších djských hvězd současnosti - Markus Schulz - aby se nyní domácím fanouškům představil v unikátním klubovém prostředí. V pátek, 2. března 2007 vystoupí společně s dalšími hosty v holešovickém klubu Mecca ve speciálním pětihodinovém setu na akci s názvem "We Love Markus Schulz". United Music tak plní Markusovo přání vrátit se co nejdříve do Prahy. Markus pak následující den vystoupí na hlavní stagi holandské legendární party Trance Energy, s očekávánou návštěvností 35.000 lidí. Vy si jej však budete moci vychutnat v pohodlí klubu Mecca. Vstupenky na tuto exkluzivní party budou od pondělí 15. ledna v prodeji výhradně v síti Ticketpro za 390,- Kč + poplatek, a to v omezeném množství 500 kusů. Více informací najdete na www.unitedmusic.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 11.1.2007 Binary, Review

Dvojici producentů - Skota Alana Nimma a Američana Andrewa Bayera - netřeba podrobněji představovat, neboť každý, kdo má alespoň elementární přehled o trance scéně, se s tímto transatlantickým projektem, který spatřil světlo světa před třemi lety, už dozajista setkal. Jejich megahit "Love Theme Dusk", na kterém spolupracovali s Mikem Foylem, se stal jedním z nejúspěšnějších singlů předminulého roku. Tito dva pánové se na pole upliftingové scény uvedli EP Breath / Recoil v roce 2004, rok nato následoval vinyl 3000 Miles Away na labelu Five AM, Backfire na Somatic Sense Recordings a v neposlední řadě již zmíněná skladba Love Theme Dusk, která vyšla na proslulém labelu Armind. Jejich předposlední počin z loňského roku - Corrupted - byl, dle mého názoru, nejméně zdařilý, ale to je věcí individuálního vkusu. Alan a Andrew mají i dva bokové projekty - Team SR (hitovka Leaving London) a Syndica. Pod posledně zmíněným aliasem vyšlo v minulém roce báječné Orange Sky EP, které bývá často opomíjeno, ačkoli je velmi nápadité a zajímavé. Pro úplnost dodám, že remixovali i Foylův track "Luana"; tento remix je asi tím nejznámějším. Ale dost bylo faktů, pojďme si konečně představit jejich nejnovější dílko Aria Epica, které je dalším z vynikajících releasů na labelu Anjunabeats.

Napsat názor do DISKUSE

 5.1.2007 Karel, Press

Roxy má svojí rezidentní trance party! Klubovka Entrance, na kterou budete moci do Dlouhé 33 zajít od ledna letošního roku pravidelně, přivítá na svém prvním vydání se zahraničním hostem vycházející hvězdu z Holandska, producenta a dje Phynna. Ten se i přes svůj věk zkušeně pohybuje mezi evropskou elitou a jeho hvězda strmě stoupá; důkazem budiž například jedenácté pokračování respektované kompilace In trance We trust, kterou Phynn namixoval. S hostem zahrají samozřejmě i domácí djs - resident Entrance, oblíbený Michael C a dále TinTin a Pico. V chilloutu potom Strain a Farrely, o projekci se postará dvojka Bit Cheekly a .THC. Start je jako vždy ve 22:00, vstupné do půlnoci 150czk a po půlnoci 200czk. Trance v Roxy! Entrance s Phynnem už tuto sobotu!

Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ