TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.10.2014 Freezer, Report

V pořadí již jedenáctá Transmission slibovala opravdu mnohé. Krom jiného hlavně nabušený a tentokráte opravdu čistě trancový line-up. Trochu jsem se obával, aby to nezapříčinilo nižší návštěvnost, protože asi všichni víme, že trance šel trochu do ústraní díky současnému EDM boomu, kterému vévodí mainstream house. Jsem ale strašně rád, že se mé obavy nenaplnily a že se O2 Aréna v ten večer proměnila na pořádný kotel. Možná ještě větší než kdykoliv předtím.

Napsat názor do DISKUSE

 28.10.2014 Karel, Press

Sensation Factory se po dlouholetém působení na české tranceové scéně rozloučí právě 31. října a my budeme u toho. Pojďte se s námi zaposlouchat do nejčerstvější tranceové muziky a dokázat všem okolo z nás, že takové rádio mělo smysl, a že na něj budeme s radostí vzpomínat. Zároveň vehementně pracujeme na tom, aby INSOUND Show ani takto neskončila a zároveň doufáme, že to tak nechcete i Vy. Rádi Vám totiž přímo pod nos donášíme nejčerstvější a nejkvalitnější trance, který se nám dostane pod ruku. Tentokrát to budete mít s půlhodinovým producentským guestmixem, který si připravil baltský maxi talent Anske. Ten se aktuálně nejvíce proslavil remixem na Fabio XB feat. Adina Butar - Stay, který vyšel na Coldharbour Recordings. Nicméně i jeho vlastní produkce stojí za poslech. To už se ale určitě rádi dozvíte sami poslechem již 137. epizody INSOUND Show. My zároveň doufáme, že ve Vás vyvolá vzpomínky na rádio, které nás takřka na měsíc přesně pět let živilo.

Napsat názor do DISKUSE

 23.10.2014 Karel, Press

Poslední epizodu radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory budete moci naladit již tento pátek od 18:00 hodin. V první hodině relace Vás čeká plejáda českých autorů Spark7, SHato & Paul Rockseek, Thomas Coastline, AiryBoy, JKL, CrossRyders, Voy-Tech, Storex, Erick Pride, Kamil Zeman a na závěr dvě perličky s českými vokály v podání již neexistujících projektů. V druhé hodině relace následuje exkluzivní uplifting trance guestmix, který pro Vás připravil Chomutovský DJ a producent Denis Weisz.

Napsat názor do DISKUSE

 20.10.2014 Karel, Press

Rozhovor s Giuseppe Ottavianim před blížící se Transmission

Italský trancový mág Giuseppe Ottaviani Live bude jednou z DJských ozdob letošní Transmission, která se uskuteční již 25. října v Praze. Pětatřicetiletý sympaťák, který patří k miláčkům českého publika, nám dovolil, abychom ho vyrušili v jeho studiu a popovídali s ním o všem možném, ale samozřejmě hlavně o Transmission...

Napsat názor do DISKUSE

 18.10.2014 Karel, Press

Citadela s Ferry Corstenem zná svůj kompletní line-up

FERRY CORSTEN míří na únorové vydání akce CITADELA! Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, navštíví brněnskou akci Citadela, aby vám předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí do Brna, a to 13. února 2015 do Bobycentra. Dále dorazí italský Giuseppe Ottaviani, který se představí jako liveact, irský tech/trance řezník Bryan Kearney, domácí špičku zastoupí Lucca, Michael Burian a projekt Matamar.

Napsat názor do DISKUSE

 17.10.2014 Dolvich, News

Dmitry Chumak více známý jako Photographer je vycházející hvězdou uplifting trancu a nejmladším DJem nadcházející Transmission. Vyzpovídali jsme pro Vás tohoto Ukrajinského DJe a producenta v exkluzivním rozhovoru. Dozvěděli jsme se nejenom, jak se těší na velkolepou Transmission, ale i proč Photographer tvoří taneční hudbu, co je jeho cílem a jakým směrem půjde do budoucna a také třeba kde žije na krizí zmítané Ukrajině. Zasoutěžit si též můžete o 3CD plná energického trancu.

Napsat názor do DISKUSE

 16.10.2014 Freezer, Report

Máme za sebou v pořadí již třetí edici akce, která je ve všech směrech opravdu unikátní. Jde totiž o old-schoolovou edici Trancefusion. Něco podobného se v podobném měřítku nikde jinde nekoná. Je to v podstatě taková česká specialita. Tato třetí edice byla ale zcela bezpochyby nejvelkolepější. Změna prostoru zcela určitě prospěla. Forum Karlín totiž poskytuje dostatečné prostory a opravdu moderní zázemí pro takovou akci.

Napsat názor do DISKUSE

 14.10.2014 Karel, Press

Transmission odhaluje trailer a hymnu pro letošní edici Seven Sins

Největší indoor taneční party ve střední Evropě - Transmission - se vrátí do pražské O2 areny opět v sobotu 25. října s novou vizuální show 'Seven Sins ", aby opět uchvátila tisíce milovníků elektronické taneční hudby. Edice Transmission "Seven Sins" bude konfrontací s pokušením života - představíme Vám sedm hříchů: chtíč, lenost, nestřídmost, hněv, lakomství, závist a pýchu. Pusťte si nový trailer na Transmission 2014, abyste zahlédli malou část toho, co pro Vás připravujeme na show Seven Sins a poslechli si tóny nové Transmission hymny - kterou vytvořil Markus Schulz. To Vás bez pochyby dostane do správné nálady pro spektakulární taneční party, která Vás čeká již 25. října 2014 v pražské O2 areně!

Napsat názor do DISKUSE

 14.10.2014 Karel, Press

136. epizoda INSOUND Show se kvapem blíží a s ní opět porce nejčerstvější produkce z luhů a hájů snad všech zákoutí naší matičky země, ve které se nachází alespoň zrnko tranceu. Spolu s uceleným výběrem si pak guestmix připravila bratrská dvojice Arkham Knights, která se v letošním roce vyhoupsla mezi nejpřednější progresivní producenty současnosti. Jejich precizní progressive trance nádherně připomíná slavné období Coldharbour Recordings, akorát s tím rozdílem, že produkci vydávají exkluzivně na Interstate Recordings a trhá zde patřičné úspěchy. Půl hodinový producentský mix čítající i dvě jejich novinky Vás tedy čeká právě v této epizodě. Milovníci progresivního tranceu budou plesat, ti ostatní budou překvapeni tím, jak skvěle jejich trance zní. Nechte se tedy překvapit! Bude to stát za to. Již tento pátek od 18:00 v premiéře na rádiu Sensation Factory!

Napsat názor do DISKUSE

 13.10.2014 Karel, Press

11 důvodů, proč byste neměli chybět na 11. edici Transmission

Taneční událost roku Transmission chystá letos již své 11. vydání, které proběhne 25. října 2014 v O2 Aréně v Praze. Před časem byl oznámen kompletní program pro letošní edici s názvem The Seven Sins a vše nasvědčuje tomu, že to bude skutečně mega akce. Jste připraveni vidět zážitek na celý život? Zde je 11 hlavních důvodů, proč byste měli být součástí 11. ročníku Transmission:

Napsat názor do DISKUSE

 12.10.2014 Freezer, Press

Oficiální Transmission pre-party v klubu Mecca

11. edice největší tuzemské halové akce je tady a my jsme pro Vás připravili nejlepší způsob, jak se dostat do správné nálady pro Transmission!
V pátek 24.10. přichystal club Mecca ve spolupráci s United Music oficiální PRE PARTY pro TRANSMISSION 2014, která se koná 25.10. s hvězdnými zahraničními jmény, které nebudou chybět ani v Mecce.

Napsat názor do DISKUSE

 6.10.2014 Karel, Press

Trancefusion The Legends - Časový line-up a poslední informace k akci

Již tuto sobotu vypukne ve Forum Karlín největší "old school" akce v Evropě v tomto roce. Bude to první taneční akce ve Forum Karlín a lze se zajisté těšit na nezapomenutelný večer a noc. Návštěvníci se mohou těšit na nový multifunčkní prostor s excelentní akustikou, dostatečnou kapacitou, moderním designem a dobrou dopravní dostupností. Přinášíme vám poslední informace k této dlouho očekávané akci. Zároveň podotýkáme, že se jedná o poslední Old School Trancefusion edici vůbec.

Napsat názor do DISKUSE

 1.10.2014 Karel, Press

Rozhovor s Mike před blížící se Trancefusion - The Legends

Kdo tě inspiroval ke skládání hudby? Začalo to docela brzy, když mi bylo asi devět. Měl jsem rád syntetický pop / electro body. A tenhle styl začal v Belgii brzy, někdy v 80. letech. Začalo mě to zajímat a chtěl jsem to sám skládat. Jako náctiletý jsem získal svůj první syntezátor. Brzy na to mi v 18. vyšel můj první track a od té doby jsem nepřestal!

Napsat názor do DISKUSE17.12. 8:05
Trancenation 3.3.2018 v Mecce
13.12. 23:41
Aly & Fila presents FSOE
12.12. 23:21
14. 04 2018 - Ear-Gasmic "Another Dimension Edition" - Atelier Babylon / Bratislava - LINE-UP TO BE ANNOUNCED SOON
11.12. 18:47
ReadyforDisorder 8.12. v Hradci Králové
11.12. 17:15
A State Of Trance 2008 - 2017 (Radio Show)

5.11. 13:05
Off topic
12.10. 7:51
Objevil jsem Angelicu S
25.9. 14:35
sázení - ruleta
12.8. 14:46
Free tracky
4.5. 11:46
Kde sehnat bílé kalhoty?

18.12. 23:02
OUT NOW! Paul Pollux - Aldebaran [Trance All-Stars Records]
14.12. 17:03
Andy Duguid & Kyler England - Every World Inside You
14.12. 16:49
Cosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight (Remixes)
12.12. 17:57
Steve Allen - Tranceformation - New On VANDIT
12.12. 17:46
Solarstone & Alex Karweit - Choosing His Angels (Genix + Eskai & SNR Remixes)

15.12. 13:07
Ronny K - Dreamcatcher (Music Video)
1.12. 20:58
Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings (Official Video)
1.12. 20:57
Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
18.11. 20:45
Foggy - Come Into My Dream (Thomas DeColita Remix)
18.11. 20:43
Lacuna - Celebrate The Summer (DJ Gollum & Empyre One Video Edit)

13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
21.3. 23:37
Náramky a Torques
5.12. 14:48
Plakát ATB
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2017 TRANCE.CZ