TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 



Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 10.12.2017 Freezer, Report

Máme za sebou již třetí edici eventu READYFORDISORDER, který pořádá ReOrder a jeho přátelé. Tentokrát jsme se přesunuli z Prahy do Hradce Králové. Akci hostil nový, moderní klub De Noche, který je jednak velmi prostorný a celkově velmi elegantně řešený. Když jsem do klubu přišel, tak jsem čuměl doslova jak pštros do mikrovlnky! Až tak jsem valil oči! Zvuk byl tak parádní, že jsem si málem nadělal do kamaší! Nechyběla ani projekce, pyro efekty a také sličné gogo-tanečnice v hodně stylových oblečcích. Přistihl jsem se, že je občas pozoruji, jak byly dobré. Skoro jsem si připadal jak na takové mini-Transmission. Line-up byl opravdu nabitý a hlavních hvězd zde bylo hned několik. Pojďme ale postupně.

Večer otevřel nový talent na trance scéně, tedy Luigi Di Mare. Jeho pohodový progressive alá Grum nebo Beat Service se na začátek hodil skvěle a spousta návštěvníků už si podupávala minimálně nožkou. Podobně navázal i Michele Cavalletto. Ten vsázel na jistoty typu Above and Beyond nebo Markus Schulz. Pak přišel jeden velký otazník, tedy Matamaři. Ti jsou spíše známí tím, že hrajou na diskotékách a děckám z nich vlhne spodní prádlo. Nicméně kdysi v dávných časech to byli tranceři a trošku toho trancu v nich ještě zůstalo. Jejich set byl jak horská dráha, prostě střídali skvělé trance songy s komerčnějším soundem nebo bigroomem. Oceňuji sice snahu, ale mohli to kluci pojmout lépe a hlavně bych čekal nějaký vývoj setu od takových profíků, ale bohužel. Prostě páté přes deváté. Na závěr však přeci jen publikum rozproudili v podobě Faded (Talla 2XLC Remix). Po nich už přišel jeden z největších vrcholů večera. Ferry Tayle b2b ReOrder a to vám byl tedy šrumec! Hned na úvod mě úplně vystřelil z cviček fantastický track Concorde, a tak to pokračovalo po celou hodinu jejich hraní. Prostě pecka za peckou! Opus Dei znamenal další odstřel, stejně jako Tomorroworld a naprosto bezchybný Dan Stone remix na Aly and Fila. Líbilo se mi i hodně energické podání. Tibor je prostě showman jak se patří. Pozor, neplést se slovem snowman ?? Po jejich setu už si spousta lidí propotila ponožky a to ještě zdaleka nebyl konec přátelé! Solarstone sice atmosféru trochu zklidnil, ale jeho set byl precizním průletem trancovým vesmírem. Prostě čistý a krásný trance, zakončený peckou Sunny Days v Pure NRG remixu. Jeho kámoš Guiseppe Ottaviani to však rozbalil o poznání ostřeji. V první části svého setu to bylo opravdové kulobití! Na konci však dal i božskou Auroru nebo Don´t Deserve You. A to ještě mělo přijít to nejlepší vlastně...


Tím byl Sean Tyas. Američan, který je známý díky hodně nekompromisnímu stylu. V poslední době si tento maník zahrával hodně s psy-trancem a posledně ho převážně zahrál v Praze. Tady však rozbalil spíše nebeský uplifting a to se mi zamlouvalo více. Jeho set měl neskutečnou šťávu. Kromě jeho hitovky Turbo nebo klasiky Time (Sean Tyas Remix) zahrál i úplně nový singl, který vyjde teprve za pár měsíců na FSOE. A byly to solidní turbulence! Krásná Kristy Jay po něm hodně přitvrdila, tak jak se sluší a patří. Psy-trance střídal tech-trance a sem tam přilétl i nějaký uplifting. Její set měl i přes něžné pohlaví taky koule! Posledního DJ byl polský onTune. Toho už jsem bohužel neviděl, ale prý to na závěr také velmi slušně rozbalil.

Závěrem musím říci, že toto byla akce jak řemen. Odjížděl jsem s propocenýma trenkama, řádně vyšťaven a s naprostým pocitem spokojenosti a úsměvem na tváři. Velký obdiv patří ReOrderovi a jeho teamu, že jsem dovezl takto velká trance jména, a že uskutečnil fantastický trance event světového formátu s výbornou amtosférou. Kdo nebyl, tak půjde povinně klečet do kouta na půl hodiny! Kdybych chtěl jednu věc vytknout, tak by to asi byla přemrštěná cena za VIP vstup, protože krom rautu s jednohubkami a výhledu na DJs toho moc navíc nenabídl. Občas trošku haprovala intra, ale to byla chyba spíše klubu. Jinak byla akce na top úrovni a budu se moc těšit na další pokračování! Už aby to bylo!


Napsat názor do DISKUSE


9.6. 20:15
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
9.6. 20:07
Standerwick Live v pražském klubu Epic 15.6.2019
9.6. 18:05
Aly & Fila presents FSOE
7.6. 17:53
Video-recenze novinek (Freezer)
21.5. 20:42
CityFest 1.6.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.6. 10:59
OUT! [TAR Oasis] Firas Tarhini - Moments
17.6. 10:42
OUT! [Liquid Energy Digital] SYFQZUKO - Theory
17.6. 10:29
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Andy Jornee - Show Me the Stars
17.6. 10:23
OUT! [TAR#138] Rezwan Khan - Summer 2019
13.6. 17:23
Roger Shah - Magic Island Vol. 9

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ